fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ganiu: Asfaltohen 3500m2 rrugë, në lagjen Saat Kullë

Shkup, 14 korrik 2020 – Bashke.TV – “Asfaltohen 3500m2 rrugë, në lagjen Saat Kullë

Ashtu siç edhe paralajmëruam dje, sot ka përfunduar edhe asfaltimi i gjithësej 2500m2 në rrugën “Çairska” dhe 1000m2 në rrugën “178”, të lagjes Saat Kullë. Ecim tutje, ne nuk ndalemi këtu, puna është mënyra se si flasim ne.” – thotë Ganiu

Për më shumë ndiq linkun:

✔Asfaltohen 2500m2 rrugë, në lagjen Saat KullëAshtu siç edhe paralajmëruam dje, sot ka përfunduar edhe asfaltimi i…

Publiée par Visar Ganiu – Faqja zyrtare sur Mardi 14 juillet 2020

LEXO EDHE:

Demokratizimi VS Nacionalizmi: Çfarë humb dhe çfarë fiton Shkupi nga një “Kryeministër shqiptar”

BASHKE TV

Champions dhe Europa League “flasin shqip”, Drita e Xhaka në fush

BASHKE TV

BE-ja miratoi Memorandumin për Mirëkuptim, 160 milion euro për Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Apple i kërkon aplikacionit me receta gatimi të heqë dardhën nga logoja

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Takohet sërish Ahmeti dhe Zaev, Ahmeti: Do të krijohet shumica (VIDEO)

BASHKE TV
BASHKË.TV