fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ganiu dhe Muça, në mbikqyrje të punimeve në Çarshinë e Vjetër të Shkupit

Kryetari i komunës së Çairit, Visar Ganiu së bashku me drejtorin e ndërmarrjes publike “Parqe dhe Gjelbërime, Ardian Muça,kanë mbikqyrur nga afër punimet që po zhvillohen në Çarshinë e Vjetër të Shkupit, ku paralelisht me sanimet e kalldërmës dhe dyqaneve po bëhet edhe krasitja e drunjëve.

Dëshira për të bërë punë është më e madhe se nevoja për ta shijuar fundjavën.Sepse qëllimi ynë i përbashkët ngelet mirëqenia, standardi dhe nevojat e qytetarëve!
Fundjavë të mbarë!-thotë Ganiu.

Dëshira për të bërë punë është më e madhe se nevoja për ta shijuar fundjavën.Sot bashkë me drejtorin e ndërmarrjes…

Publiée par Visar Ganiu – Faqja zyrtare sur Samedi 22 février 2020

LEXO EDHE:

Në Dibër zvogëlohet numri i personave të izoluar

BASHKE TV

Ministri Ademi: Arsimi online është zgjidhje sistematike dhe ka mekanizma për kontrollimin e shkollave

BASHKE TV

Bekim Jashari bën homazhe tek varrezat e dëshmorëve në Rezallë

BASHKE TV

Kosovë, 21 vjet nga masakra e Rrezallës

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Reduktim drastik i ndotjes së ajrit në Europë

BASHKE TV
BASHKË.TV