fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ganiu: Ditë e mbarë dhe intenzive e punës në Çair, më afër qytetarëve, afaristëve dhe zejtarëve!

Kryetari i komunës së Çairit Visar Ganiu, bashkë me ministrat Kreshnik Bekteshi, Arbër Ademi dhe Hisen Xhemaili, kryetarin e degës së BDI-së Çair Izet Mexhiti, deputetët e zonës Artan Grubi dhe Ejup Alimi, zëvendës kryeministrat Bujar Osmani dhe Sadulla Duraku , nënkryetarin e Qytetit të Shkupit Enver Maliqi dhe shumë bartës të funksioneve publike sot kanë
vëzhguar ecurinë e punës për zgjerimin e Rrugës së Plastikave si dhe realizuam takim me afaristët e kësaj zone;

– procesin e vendosjes së vitrinave të reja në dyqanet e Çarshisë së Vjetër në suaza të projektit për revitalizimin dhe ruajtjen e autenticitetit infrastrukturor të vatrës sonë të kulturës dhe
– takuan esnafin e Çarshisë për të bashkëbiseduar rreth dinamikës së punimeve aktuale, si dhe për të ndërtuar bashkë me ta strategjinë e veprimit në të ardhmen.

Gjithmonë transparent e përgjegjës në shërbim të qytetarëve!-thotë Ganiu.

Ditë e mbarë dhe intenzive e punës në Çair, transparencë e përgjegjësi, më afër qytetarëve, afaristëve dhe zejtarëve!…

Publiée par Visar Ganiu – Faqja zyrtare sur Mercredi 15 janvier 2020

LEXO EDHE:

Zekolli: BDI është parti shtetformuese; Aleanca, Besa dhe Alternativa janë parti mahallo-jaranike

BASHKE TV

Marin Mema afër Beogradit zbulon dy fshatra shqiptarë

BASHKE TV

Rikthehet Nokia, prodhon telefonin që baterin e mban 1 muaj

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Për Sarajin që duam: Blerim Bexheti publikon video nga ndriçimi në Matkë dhe Arnaqi (VIDEO)

BASHKE TV

Xhemaili: RRUGA TETOVË-PRIZREN, Maqedonia e Veriut një hap para Kosovës!

BASHKE TV
BASHKË.TV