fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ganiu: Gjelbërojmë dhe zbukurojmë për çdo ditë lagjet e Çairit!

“Gjelbërojmë dhe zbukurojmë për çdo ditë lagjet e Çairit!

Personalisht vëzhgova procesin e punës për revitalizimin e parkut në rrugën Kemal Sejfulla të lagjes Çair i Vjetër. Shtresa e gjelbërt dhe drunjtë e mbjellur në këtë zonë do të sjellin freskinë e shumë kërkuar në sytë e qytetarëve.

Vazhdojmë me shumë vullnet punën për Çair sa më të gjelbëruar!” – thotë Ganiu

Për më shumë ndiq linkun:

Gjelbërojmë dhe zbukurojmë për çdo ditë lagjet e Çairit!Personalisht vëzhgova procesin e punës për revitalizimin e…

Publiée par Visar Ganiu – Faqja zyrtare sur Lundi 2 décembre 2019

LEXO EDHE:

Elezi: Nga 6-8 dhjetori, panairi “Blej shtëpi, blej banesë “, projekti vazhdon edhe vitin e ardhshëm!

BASHKE TV

Ministri Bekteshi: Politikat ekonomike të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut vazhdojnë të japin rezultate

BASHKE TV

Ministri Ademi pjesëmarrës në Simpoziumin për Drejtorë të Shkollave në Budva

BASHKE TV

Shqipëria merr Presidencën e OSBE-së, Rama: Hap historik

BASHKE TV

Timonie takoi Deharin, diskutohet bashkëpunimi në të ardhmen

BASHKE TV

Ali Ahmeti takon ambasadorin gjerman, Tomas Gerberih: BDI po ripërtërihet

BASHKE TV
BASHKË.TV