fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ganiu: Investojmë në makina bashkëkohore për ambient më të pastërt jetësor!

“Nga sot shërbimi komunal për mirëmbajtjen e pastërtisë publike, gjatë aksioneve të përditshme të pastrimit do të ketë në dispozicion edhe makinën e re elektrike për mbledhjen e mbeturinave dhe gjetheve përgjatë trotuareve!

Vjeshta po afrohet dhe ne po përgatitemi maksimalisht duke investuar për të zmadhuar efikasitetin veprues përmes furnizimit me mjete bashkëkohore të pastrimit.” – zyra për informim, Komuna Çair

Për më shumë ndiq linkun:

INVESTOJMË NË MAKINA BASHKËKOHORE PËR AMBIENT MË TË PASTËR JETËSORNga sot shërbimi komunal për mirëmbajtjen e…

Publiée par Visar Ganiu – Faqja zyrtare sur Mercredi 21 août 2019

LEXO EDHE:

Lëvizja BESA në 2018: Asnjëherë koalicion me LSDM (Video)

BASHKE TV

Ministri Ademi nënshkroi Marrëveshjen për bashkëpunim ndërkombëtar me Organizatën Evropiane për Hulumtime Bërthamore (CERN)

BASHKE TV

BDI – dega Saraj, Blerim Bexheti zgjidhet kryetar shtabi

BASHKE TV

KU JETON ALI AHMETI

BASHKE TV

Tani më dhe Drejtoria për siguri të informatave të klasifikuara frymon shqip

BASHKE TV

BDI nuk do ta lejon Selën dhe Gashin që t’i detyrojnë shqiptarët t’ju dërgojnë byrek maqedonasve

BASHKE TV
BASHKË.TV