fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Kreu i Komunës së Çairit, Visar Ganiu pranoi mirënjohje nga Ambasadori i Shqipërisë, Fatos Reka

“Dorën e ndihmës ia kemi shtrirë gjithmonë njëri-tjetrit dhe plagët e sfidave të rënda që kemi pasur i kemi shëruar bashkë.

Faleminderit ambasadorit të Republikës së Shqipërisë në vend z. Fatos Reka për mirënjohjen që sot ma dhuroi për kontributin humanitar të Komunës së Çairit në rajonin e goditur nga tërmeti.

Ishte obligim moral e kombëtar për mua dhe ekipin tim të punës që të jemi në shërbim të një kauze të madhe humanitare që na bën edhe më të fortë.” – thotë Ganiu

Për më shumë ndiq linkun:

Dorën e ndihmës ia kemi shtrirë gjithmonë njëri-tjetrit dhe plagët e sfidave të rënda që kemi pasur i kemi shëruar…

Publiée par Visar Ganiu – Faqja zyrtare sur Mardi 14 janvier 2020

LEXO EDHE:

Zekolli: BDI është parti shtetformuese; Aleanca, Besa dhe Alternativa janë parti mahallo-jaranike

BASHKE TV

Marin Mema afër Beogradit zbulon dy fshatra shqiptarë

BASHKE TV

Rikthehet Nokia, prodhon telefonin që baterin e mban 1 muaj

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Për Sarajin që duam: Blerim Bexheti publikon video nga ndriçimi në Matkë dhe Arnaqi (VIDEO)

BASHKE TV

Xhemaili: RRUGA TETOVË-PRIZREN, Maqedonia e Veriut një hap para Kosovës!

BASHKE TV
BASHKË.TV