fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ganiu: Komuna e Çairit me aksion për mbjelljen e 400 drunjve të llojit të Blirit në territorin e saj

“Ardhmëria jonë e shëndoshë m’varet nga përkujdesi ynë ndaj natyrës. Drunjtë janë mburoja më e mirë e ajrit të pastër dhe shëndetit tonë, prandaj po kujdesemi që të shtojmë në vazhdimësi numrin e tyre.

Për këtë arsye, ju njoftoj se nga dita e nesërme fillojmë aksionin njëjavor të mbjelljes së 400 drunjve të llojit të Blirit në të gjitha parqet e komunës dhe oborret e shkollave tona fillore.” – thotë Ganiu

Për më shumë ndiq linkun:

Komuna e Çairit me aksion për mbjelljen e 400 drunjve të llojit të Blirit në territorin e sajArdhmëria jonë e…

Publiée par Visar Ganiu – Faqja zyrtare sur Jeudi 31 octobre 2019

LEXO EDHE:

Izet Mexhiti: 10 vite nga fitorja e madhe kur Kërçova me votën e popullit përfundimisht u bë shqiptare

BASHKE TV

Izet Mexhiti: Tubimi i së hënës, tubim i “artanistëve”

BASHKE TV

MEXHITI NGA TETOVA: POROSIS TALAT XHAFERIN, FATMIR BESIMIN DHE ARTAN GRUBIN, LARG DUART NGA KAZINOTË, MOS E BËNI BDI-NË ME NJOLLË

BASHKE TV

Mexhiti: Duam BDI të forcohet dhe të kthehet te baza, të kthehet te origjina, te qytetari, pa ministrat oportunistë të kryesuar nga Artan Grubi

BASHKE TV

Izet Mexhiti: Në Studeniçan po bashkohet POPULLI!

BASHKE TV

“Tërmet” në Saraj: Mbi 2 mijë pjesmarrës në tubimin e Grupit të Zjarrit

BASHKE TV
BASHKË.TV