fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ganiu mirëpret kampionin, Ardijan Azemin i cili shkëlqeu në Turneun Ndërkombëtar të Boksit “Nations Cup” në Vrbas të serbisë

“Nder dhe krenari ndjej saherë që pres Ardijan Azemin – kampionin dhe shembullin më të mirë për gjithë të rinjtë dhe trajnerin e tij Naser Haruni! Me përkushtimin dhe pasionin e një profesionisti të vërtetë, Ardijani shkëlqeu në Turneun Ndërkombëtar të Boksit “Nations Cup” në Vrbas të Serbisë duke fituar kështu medaljen e artë në konkurencën e fortë të boksierëve nga mbarë bota!

Ardijan, unë të faleminderoj shumë për nderin që na e ke sjellë dhe të jam mirënjohës në emër të të gjithë qytetarëve të Çairit që në vazhdimësi po promovon vlerat tona më të larta sportive para syve të botës. Mua dhe Komunën e Çairit do të na kesh gjithmonë në përkrahjen tënde në hapat e tua të guximshme drejt sukseseve të ardhshme!” – thotë Ganiu/bashke.tv 

Për më shumë ndiq linkun:

Nder dhe krenari ndjej saherë që pres Ardijan Azemin – kampionin dhe shembullin më të mirë për gjithë të rinjtë dhe…

Publiée par Visar Ganiu – Faqja zyrtare sur Jeudi 22 août 2019

LEXO EDHE:

Lëvizja BESA në 2018: Asnjëherë koalicion me LSDM (Video)

BASHKE TV

Ministri Ademi nënshkroi Marrëveshjen për bashkëpunim ndërkombëtar me Organizatën Evropiane për Hulumtime Bërthamore (CERN)

BASHKE TV

BDI – dega Saraj, Blerim Bexheti zgjidhet kryetar shtabi

BASHKE TV

KU JETON ALI AHMETI

BASHKE TV

Tani më dhe Drejtoria për siguri të informatave të klasifikuara frymon shqip

BASHKE TV

BDI nuk do ta lejon Selën dhe Gashin që t’i detyrojnë shqiptarët t’ju dërgojnë byrek maqedonasve

BASHKE TV
BASHKË.TV