fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ganiu: Ndjehem jashtzakonisht mirë që sot po promovojmë edhe një punë tjetër të mbaruar nga ajo që paraprakisht kemi premtuar

Shkup, 22 shkurt 2020 –  Rrethrrotullim i ri në lagjen Çair i Vjetër. Ndjehem jashtzakonisht mirë që sot po promovojmë edhe një punë tjetër të mbaruar nga ajo që paraprakisht kemi premtuar.

Rrethrrotullim i ri në rrugën “Arhiepiskop Dositej” , në lagjen Çair i Vjetër. I cili projekt do të mundësojë qarkullim më të lehtë dhe më të sigurtë për qytetarët në komunikacion.

Le ta gëzojmë bashkë, dhe padyshim që vijojmë tutje me rrethrrotullime të reja në lokacione tjera!” – thotë Ganiu

Për më shumë ndiq linkun:

Rrethrrotullim i ri në lagjen Çair i VjetërNdjehem jashtzakonisht mirë që sot po promovojmë edhe një punë tjetër të…

Publiée par Visar Ganiu – Faqja zyrtare sur Samedi 22 février 2020

LEXO EDHE:

Në Dibër zvogëlohet numri i personave të izoluar

BASHKE TV

Ministri Ademi: Arsimi online është zgjidhje sistematike dhe ka mekanizma për kontrollimin e shkollave

BASHKE TV

Bekim Jashari bën homazhe tek varrezat e dëshmorëve në Rezallë

BASHKE TV

Kosovë, 21 vjet nga masakra e Rrezallës

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Reduktim drastik i ndotjes së ajrit në Europë

BASHKE TV
BASHKË.TV