fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ganiu: Në këto orë të vona, ekipet e pastrimit po vazhdojnë punën, për një arsye fare të thjeshtë sepse duam të kemi pastërti dhe se kjo është detyra jonë!

Shkup, 23 maj 2020 – “Edhe në këto orë të vona, ekipet e pastrimit po vazhdojnë punën, për një arsye fare të thjeshtë sepse duam të kemi pastërti dhe se kjo është detyra jonë! Mirëpo bashkarisht mundemi më shumë, prandaj qytetarë të dashur ta ruajmë ambientin dhe të kemi kujdes me mbeturinat e hudhura!

Një falenderim i veçantë shkon për punëtorët e NP. Higjiena Komunale, e cila po zhvillon aksion pastrimi për hirë të Festës së Bajramit.” – thotë Ganiu

Për më shumë ndiq linkun:

Edhe në këto orë të vona, ekipet e pastrimit po vazhdojnë punën, për një arsye fare të thjeshtë sepse duam të kemi…

Publiée par Visar Ganiu – Faqja zyrtare sur Vendredi 22 mai 2020

LEXO EDHE:

MMJPH: Të ruajmë biodiversitetin dhe ekosistemet natyrore në mënyrë që ata të na mbrojnë neve

BASHKE TV

Taravari e mbron Mickovskin

BASHKE TV

Maqedonasit lavdërojnë Taravarin pasi i ofendoi shqiptarët: ”Браво Таравари”

BASHKE TV

MBPEU: Bujqëve, të cilëve u është dhënë leje lëvizjeje me vulën “e përhershme” vazhdojnë të vlejnë edhe për këtë fundjavë të vazhduar karantine

BASHKE TV

BDI: Respektoni masat, shëndeti në rend të parë

BASHKE TV

BDI – Gostivar dënon ashpër shpifjet e Taravarit që ua bëri pronarëve të lokaleve dhe qytetarëve shqiptarë

BASHKE TV
BASHKË.TV