fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ganiu: Parking i ri në rrugën “Petre Georgiev”, në lagjen Saat Kullë

Shkup, 01 shtator 2020 – Bashke.TV – “Parking i ri në rrugën “Petre Georgiev”, në lagjen Saat Kullë

Investimet vijojnë, punimet për të rrumbullakësuar projektet në të mirë të qytetarëve po zhvillohen sipas tempos dhe planit të paraparë.
Në përfundim e sipër është parkingu në lagjen Saat Kullë, rruga “Petre Georgiev” me 650m2.

Ne vazhdojmë me punë që Çairin ta bëjmë vend edhe më të mirë për të jetuar.” – thotë Ganiu

Për më shumë ndiq linkun:

Parking i ri në rrugën "Petre Georgiev", në lagjen Saat KullëInvestimet vijojnë, punimet për të rrumbullakësuar…

Publiée par Visar Ganiu – Faqja zyrtare sur Mardi 1 septembre 2020

LEXO EDHE:

Bekteshi: Me pakon e katërt të masave përmes mbështetjes së drejtpërdrejtë financiare do t’i mbështesim qytetarët dhe sektorët më të prekur

BASHKE TV

Bekteshi: Kompania gjermane ‘Franc Kiel’ do të investoj 3,5 milion euro në fabrikën e re për prodhimin e ulëseve të trenave në zonën industriale në Tetovë

BASHKE TV

Ahmeti takoi ambasadorin e Kosovës Gjergj Dedaj

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Publikohet marrëveshja politike dhe ekonomike e arritur në Shtëpinë e Bardhë

BASHKE TV
BASHKË.TV