fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ganiu: Po punohet në riparimin e shtyllave ekzistuese si dhe vendosjen e shtyllave të reja hidraulike në Çarshinë e Vjetër të Shkupit

Shkup, 20 maj 2020 – Në vazhdën e të gjitha punimeve tjera të cilat po zhvillohen këtyre ditëve, po punohet gjithashtu edhe në riparimin e shtyllave ekzistuese si dhe vendosjen e shtyllave të reja hidraulike në Çarshinë e Vjetër të Shkupit.” – thotë Ganiu

Për më shumë ndiq linkun:

Në vazhdën e të gjitha punimeve tjera të cilat po zhvillohen këtyre ditëve, po punohet gjithashtu edhe në riparimin e…

Publiée par Visar Ganiu – Faqja zyrtare sur Mercredi 20 mai 2020

 

LEXO EDHE:

MMJPH: Të ruajmë biodiversitetin dhe ekosistemet natyrore në mënyrë që ata të na mbrojnë neve

BASHKE TV

Taravari e mbron Mickovskin

BASHKE TV

Maqedonasit lavdërojnë Taravarin pasi i ofendoi shqiptarët: ”Браво Таравари”

BASHKE TV

MBPEU: Bujqëve, të cilëve u është dhënë leje lëvizjeje me vulën “e përhershme” vazhdojnë të vlejnë edhe për këtë fundjavë të vazhduar karantine

BASHKE TV

BDI: Respektoni masat, shëndeti në rend të parë

BASHKE TV

BDI – Gostivar dënon ashpër shpifjet e Taravarit që ua bëri pronarëve të lokaleve dhe qytetarëve shqiptarë

BASHKE TV
BASHKË.TV