fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ganiu: Projektet e KONTRATËS tonë me qytetarët po gjejnë realizim çdo ditë, në çdo sferë dhe çdo lagje të Çairit

Shkup, 28 korrik 2020 – Bashke.TV –Asfaltim i rrugës “Drvarska”, lagja Dyqanxhik. Projektet e KONTRATËS tonë me qytetarët po gjejnë realizim çdo ditë, në çdo sferë dhe çdo lagje të Çairit.

Në kuadër të projektit për asfaltimin me gjithësej 4500 m2, bashkë me rr.”Prohor Pçinski” dhe “Albert Staniç”, pamjet në vazhdim paraqesin punimet që po zhvillohen edhe në rrugën “Drvarska” në lagjen Dyqanxhik, të cilat bashkarisht i vëzhguam sot për të ndjekur procesin e realizimit të këtij projekti në favor të qytetarëve dhe ngritjen e standardit jetësorë në Çairin tonë.” – thotë Ganiu

Për më shumë ndiq linkun:

Asfaltim i rrugës "Drvarska", lagja DyqanxhikProjektet e KONTRATËS tonë me qytetarët po gjejnë realizim çdo ditë, në…

Publiée par Visar Ganiu – Faqja zyrtare sur Mardi 28 juillet 2020

LEXO EDHE:

Demokratizimi VS Nacionalizmi: Çfarë humb dhe çfarë fiton Shkupi nga një “Kryeministër shqiptar”

BASHKE TV

Champions dhe Europa League “flasin shqip”, Drita e Xhaka në fush

BASHKE TV

BE-ja miratoi Memorandumin për Mirëkuptim, 160 milion euro për Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Apple i kërkon aplikacionit me receta gatimi të heqë dardhën nga logoja

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Takohet sërish Ahmeti dhe Zaev, Ahmeti: Do të krijohet shumica (VIDEO)

BASHKE TV
BASHKË.TV