fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ganiu: Respekto traditën! Eja dhe vizito Bazarin Ballkanik të punimeve të dorës dhe zejeve të vjetra!

“Respekto traditën! Eja dhe vizito Bazarin Ballkanik të punimeve të dorës dhe zejeve të vjetra që e organizon Komuna e Çairit.

Të mirëpresim nesër (12.09.2019) në ora 18:00 në hapjen solemne të bazarit në Sheshin Skenderbeu!” – thotë Ganiu

Për më shumë ndiq linkun:

Respekto traditën! Eja dhe vizito Bazarin Ballkanik të punimeve të dorës dhe zejeve të vjetra që e organizon Komuna e…

Publiée par Visar Ganiu – Faqja zyrtare sur Mercredi 11 septembre 2019

LEXO EDHE:

BDI Dega Çair unanimisht propozon Izet Mexhitin për bartës liste në zonën 1

BASHKE TV

Shkup, përfundoi konferenca shkencore për ditën e GJUHËS AMTARE

BASHKE TV

Ish-ushtarët me porosi për Selën: Mos e përmend UÇK-në (FOTO)

BASHKE TV

Ganiu: Gjithmonë në mbështetje të nxënësve dhe studentëve! 

BASHKE TV

Bekteshi: BDI në partneritet vetëm me qytetarët, e pa konkurrencë në spektrin politik shqiptar

BASHKE TV

E PABESUESHME: Në shtëpi ka 1271 telefona të markës “Nokia”, të gjithë funksionojnë (VIDEO)

BASHKE TV
BASHKË.TV