fbpx
Bashke.tv
LAJME

Ganiu takon yllin e kombëtares Lorik Cana

Sot pata nderin të mirëpres ish kapitenin e kombëtares shqiptare të futbollit, Lorik Cana, themelues i fondacionit ,”Lorik Cana 5″.

Qëllimi i këtij takimi ishte që të vendosim themelet e bashkëpunimit për projekte me rëndësi shoqërore si dhe promovimin e sportit të futbollit në mes brezave më të rinjë të shoqërisë.’, ka shkruar në facebook kryetari komunës së Çairit Visar Ganiu.

LEXO EDHE:

Izet Mexhiti: Prej sot rruga Jadranska Magistralla e njohur edhe si Kaçaniçki Pat, riemërtohet në rruga Hasan Prishtina!

BASHKE TV

Pyetje deputetësh/ Mexhiti: Ja 3 pyetjet e mia që ia parashtrova ekzekutivit të BDI-së

BASHKE TV

Bekim Rexhepi: Përfundoi ekspropriimi i pronave në autostradën Shkup-Bllacë

BASHKE TV

ALI AHMETI DHE HYDAJET HYSENI DY SEKRETARËT ORGANIZATIV MË TË MËDHENJ TË LËVIZJES

BASHKE TV

ALI AHMETI DOCTOR HONORIS CAUSA I UNIVERSITETIT TË TETOVËS

BASHKE TV

ALI AHMETI FIGURË UNIKALE E KOMBIT

BASHKE TV
BASHKË.TV