fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Gazetarja e ALSAT i përgjigjet Taravarit pasi ofendoi gazetarët shqiptarë

Ja fyerja e z. Taravari për gazetarët shqiptarë, mes të cilëve jam dhe unë. Është mendimi i tij për kuadrot e gazetarisë të UT-së, pas një debati kryesisht politik, që s’kishte lidhje me përgatitjen dhe aftësinë e gazetarëve. Do të kisha shpresuar për një kërkim faljeje publike për të gjithë, por duke e parë pjesën tjetër të debatit e di se është kot. Qasje e gabuar…, shkruan Fatlume Dervishi.

 

LEXO EDHE:

MMJPH: Të ruajmë biodiversitetin dhe ekosistemet natyrore në mënyrë që ata të na mbrojnë neve

BASHKE TV

Taravari e mbron Mickovskin

BASHKE TV

Maqedonasit lavdërojnë Taravarin pasi i ofendoi shqiptarët: ”Браво Таравари”

BASHKE TV

MBPEU: Bujqëve, të cilëve u është dhënë leje lëvizjeje me vulën “e përhershme” vazhdojnë të vlejnë edhe për këtë fundjavë të vazhduar karantine

BASHKE TV

BDI: Respektoni masat, shëndeti në rend të parë

BASHKE TV

BDI – Gostivar dënon ashpër shpifjet e Taravarit që ua bëri pronarëve të lokaleve dhe qytetarëve shqiptarë

BASHKE TV
BASHKË.TV