fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Grubi braktisi Komisionin e Jashtëm: Rregullorja dhe ligji shkelen nga VMRO

Në Komisionin për politikë të jashtme ku ministri Nikolla Dimitrov raporton për mosmarrjen e datës, deputeti Artan Grubi kërkoi pauzë 30 minuta. Kryetari i Komisionit për politikë të jashtme Antonio Milloshoski tha se ky është tentim që të shpëtohet ministri Dimitrov nga kritikat e opozitës dhe tha që do ta udhëheq këtë seancë në kundërshtim me rregulloren dhe ligjin.

Grubi braktisi seancën duke thënë që nuk dua të jam pjesëmarrës në punë të kundërligjshme, pa edukatë, pa kulturë dhe në kundërshtim me rregulloren.

LEXO EDHE:

Izet Mexhiti: 10 vite nga fitorja e madhe kur Kërçova me votën e popullit përfundimisht u bë shqiptare

BASHKE TV

Izet Mexhiti: Tubimi i së hënës, tubim i “artanistëve”

BASHKE TV

MEXHITI NGA TETOVA: POROSIS TALAT XHAFERIN, FATMIR BESIMIN DHE ARTAN GRUBIN, LARG DUART NGA KAZINOTË, MOS E BËNI BDI-NË ME NJOLLË

BASHKE TV

Mexhiti: Duam BDI të forcohet dhe të kthehet te baza, të kthehet te origjina, te qytetari, pa ministrat oportunistë të kryesuar nga Artan Grubi

BASHKE TV

Izet Mexhiti: Në Studeniçan po bashkohet POPULLI!

BASHKE TV

“Tërmet” në Saraj: Mbi 2 mijë pjesmarrës në tubimin e Grupit të Zjarrit

BASHKE TV
BASHKË.TV