fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Grubi: Miratuam Ligjin për organizimin rinor dhe politikat rinore për ti përfshirë të rinjtë në vendimmarrje

“Sot miratuam Ligjin për organizimin rinor dhe politikat rinore për ti përfshirë të rinjtë në vendimmarrje. Ligj shumë i rëndësishëm dhe me mbështetje të gjërë.

Për fat të keq, edhe këtë ligj, si shumicën e ligjeve reformuese, opozita nuk e mbështeti dhe as që ka marrë pjesë në hartimin e tekstit, ndërsa gjithë ditën e ka gojën plotë ma fraza boshe dhe përalla.

Shëndosh, ne e bëjmë punën për të gjithë, nuk përtojmë.” – thotë Grubi

Për më shumë ndiq linkun:

Sot miratuam Ligjin për organizimin rinor dhe politikat rinore për ti përfshirë të rinjtë në vendimmarrje. Ligj shumë i…

Publiée par Artan Grubi sur Mardi 14 janvier 2020

LEXO EDHE:

Zekolli: BDI është parti shtetformuese; Aleanca, Besa dhe Alternativa janë parti mahallo-jaranike

BASHKE TV

Marin Mema afër Beogradit zbulon dy fshatra shqiptarë

BASHKE TV

Rikthehet Nokia, prodhon telefonin që baterin e mban 1 muaj

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Për Sarajin që duam: Blerim Bexheti publikon video nga ndriçimi në Matkë dhe Arnaqi (VIDEO)

BASHKE TV

Xhemaili: RRUGA TETOVË-PRIZREN, Maqedonia e Veriut një hap para Kosovës!

BASHKE TV
BASHKË.TV