fbpx
Bashke.tv
LAJME

Grubi: STOP drejtësisë selektive, urgjentisht nevojitet veting i tërësishëm

Reagon ashpër deputeti pranë radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim z. Artan Grubi në rrjetin social facebook për padrejtësinë gjyqësore në vend, respektivisht për vendimin e sotëm që solli gjykata themelore Shkupi 2!

Në vazhdë postimi i tij i plotë: “STOP drejtësisë selektive, urgjentisht nevojitet veting i tërësishëm. – thotë Grubi

Ndiq linkun: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10217028666302770&id=1650880718

LEXO EDHE:

Izet Mexhiti: Prej sot rruga Jadranska Magistralla e njohur edhe si Kaçaniçki Pat, riemërtohet në rruga Hasan Prishtina!

BASHKE TV

Pyetje deputetësh/ Mexhiti: Ja 3 pyetjet e mia që ia parashtrova ekzekutivit të BDI-së

BASHKE TV

Bekim Rexhepi: Përfundoi ekspropriimi i pronave në autostradën Shkup-Bllacë

BASHKE TV

ALI AHMETI DHE HYDAJET HYSENI DY SEKRETARËT ORGANIZATIV MË TË MËDHENJ TË LËVIZJES

BASHKE TV

ALI AHMETI DOCTOR HONORIS CAUSA I UNIVERSITETIT TË TETOVËS

BASHKE TV

ALI AHMETI FIGURË UNIKALE E KOMBIT

BASHKE TV
BASHKË.TV