fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Kalendari i ndeshjeve të radhës të Kosovës në kuadër të grupit A

Kosova dje është mposhtur 5-3 nga Anglia, por mban gjallë shpresat për kualifikim në EURO 2020.

Në fakt, ekipi i Challandes ka impresionuar me paraqitjet e deritashme në grupin A.

Në ndeshjet e radhës, më 14 tetor Kosova pret Malin e Zi në Prishtinë, pastaj i shkon Çekisë, rivalit direkt për vendin e dytë më 14 nëntor, para se ta pret Anglinë më 17 nëntor në shtëpi.

LEXO EDHE:

BDI Dega Çair unanimisht propozon Izet Mexhitin për bartës liste në zonën 1

BASHKE TV

Shkup, përfundoi konferenca shkencore për ditën e GJUHËS AMTARE

BASHKE TV

Ish-ushtarët me porosi për Selën: Mos e përmend UÇK-në (FOTO)

BASHKE TV

Ganiu: Gjithmonë në mbështetje të nxënësve dhe studentëve! 

BASHKE TV

Bekteshi: BDI në partneritet vetëm me qytetarët, e pa konkurrencë në spektrin politik shqiptar

BASHKE TV

E PABESUESHME: Në shtëpi ka 1271 telefona të markës “Nokia”, të gjithë funksionojnë (VIDEO)

BASHKE TV
BASHKË.TV