fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Komuna e Çairit dhe KM “Liria” organizojnë sot pritje madhështore të kampionit Besir Alili në оra 18:00 në Sheshin Skenderbeu

“Të nderuar qytetarë,

Komuna e Çairit dhe Klubi i Mundjes “Liria” realizuan sot mbledhje koordinative për organizimin e pritjes madhështore të kampionit evropian në mundje Besir Alili.

Ju ftojmë sot në ora 18:00 në Sheshin Skenderbeu që të mirëpresim me dinjitet dhe eufori festive atë që na e zbardhi fytyrën dhe me medaljen e argjendtë në kampionatin evropian në mundje, të gjithëve na bëri të ndjehemi krenar.” – thotë Ganiu

Për më shumë ndiq linkun:

Komuna e Çairit dhe KM "Liria" organizojnë sot pritje madhështore të kampionit Besir Alili në оra 18:00 në Sheshin…

Publiée par Visar Ganiu – Faqja zyrtare sur Lundi 24 juin 2019

LEXO EDHE:

Lidhja hekurudhore mes Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë, prioritet i dy shteteve

BASHKE TV

Nis asfaltimi në Komunën e Dollnenit, Zhitoshë -Llazhan. Memeti premton edhe në komunat tjera shqiptare

BASHKE TV

Zyrtare, dhënja e lejes për përdorim të Teatrit Shqipëtar

BASHKE TV

Mexhiti: Dy deputetët e infektuar me COVID-19 do të ushtrojnë detyrën e tyre në mënyre onlinë

BASHKE TV

Sylejmani: 1 tetorin 1997 nuk duhet ta nderojnë vetëm ata që e organizuan dhe e udhëhoqën

BASHKE TV

Festim Halili paralajmëron ndërtimin e hekurudhës deri në Aeroportin e Shkupit

BASHKE TV
BASHKË.TV