fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Komuna e Çairit zmadhon kapacitetet hapësinore për parkimin e veturave dhe lehtëson qarkullimin e qytetarëve

“Komuna e Çairit zmadhon kapacitetet hapësinore për parkimin e veturave dhe lehtëson qarkullimin e qytetarëve

Aktivitetet intenzive të punës për kushte më të mira infrastrukturore, Komuna e Çairit i vazhdon me krijimin e zonave të reja për parkimin e veturave dhe korsive me material të bekatonit për të lehtësuar qarkullimin e qytetarëve në rrugën Metodija Mitevski të lagjes Fushë Topanë.” – zyra për informim, Komuna Çair

Për më shumë ndiq linkun:

Komuna e Çairit zmadhon kapacitetet hapësinore për parkimin e veturave dhe lehtëson qarkullimin e…

Publiée par Komuna Çair-Municipality of Cair-Општина Чаир sur Mardi 29 octobre 2019

LEXO EDHE:

Izet Mexhiti: 10 vite nga fitorja e madhe kur Kërçova me votën e popullit përfundimisht u bë shqiptare

BASHKE TV

Izet Mexhiti: Tubimi i së hënës, tubim i “artanistëve”

BASHKE TV

MEXHITI NGA TETOVA: POROSIS TALAT XHAFERIN, FATMIR BESIMIN DHE ARTAN GRUBIN, LARG DUART NGA KAZINOTË, MOS E BËNI BDI-NË ME NJOLLË

BASHKE TV

Mexhiti: Duam BDI të forcohet dhe të kthehet te baza, të kthehet te origjina, te qytetari, pa ministrat oportunistë të kryesuar nga Artan Grubi

BASHKE TV

Izet Mexhiti: Në Studeniçan po bashkohet POPULLI!

BASHKE TV

“Tërmet” në Saraj: Mbi 2 mijë pjesmarrës në tubimin e Grupit të Zjarrit

BASHKE TV
BASHKË.TV