fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Komuna e Likovës: Filterstacioni në Likovë çdo ditë e më shumë po e merr pamjen e saj ashtu si duhet

“Të nderuar, filterstacioni në Likovë çdo ditë e më shumë po e merr pamjen e saj ashtu si duhet, andaj neve u paraqesim një fotografi të bër sot gjatë punimeve në projektin kapital të Ndërtimit të filterstacionit për ujë të pijshëm për të gjithë vendbanimet e Komunës së Likovës.” – zyra për informim, Komuna e Likovës

Për më shumë ndiq linkun:

– Të nderuar, filterstacioni në Likovë çdo ditë e më shumë po e merr pamjen e saj ashtu si duhet, andaj neve u paraqesim…

Publiée par Komuna e Likovës sur Mercredi 21 août 2019

LEXO EDHE:

Lëvizja BESA në 2018: Asnjëherë koalicion me LSDM (Video)

BASHKE TV

Ministri Ademi nënshkroi Marrëveshjen për bashkëpunim ndërkombëtar me Organizatën Evropiane për Hulumtime Bërthamore (CERN)

BASHKE TV

BDI – dega Saraj, Blerim Bexheti zgjidhet kryetar shtabi

BASHKE TV

KU JETON ALI AHMETI

BASHKE TV

Tani më dhe Drejtoria për siguri të informatave të klasifikuara frymon shqip

BASHKE TV

BDI nuk do ta lejon Selën dhe Gashin që t’i detyrojnë shqiptarët t’ju dërgojnë byrek maqedonasve

BASHKE TV
BASHKË.TV