fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Kryeparlamentari Xhaferi nënshkroi Aktvendimin për caktimin e Seancës së parë Konstitutive të Kuvendit të RMV-së

Shkup, 29 korrik 2020 – Bashke.TV – Kryeparlamentari Xhaferi nënshkroi Aktvendimin për caktimin e Seancës së parë Konstitutive të Kuvendit të RMV-së, transmeton Bashke.TV.

“Të nderuar,
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut Talat Xhaferi e nënshkroi Aktvendimin për caktimin e Seancës së parë Konstitutive të Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut.
Seanca Konstitutive do të mbahet më 04.08.2020 (e martë), me fillim në ora 12!” – thotë Kryeparlamentari Xhaferi, përcjellë Bashke.TV.

Për më shumë ndiq linkun:

Të nderuar,Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut Talat Xhaferi e nënshkroi Aktvendimin për caktimin…

Publiée par Talat Xhaferi sur Mercredi 29 juillet 2020

LEXO EDHE:

Demokratizimi VS Nacionalizmi: Çfarë humb dhe çfarë fiton Shkupi nga një “Kryeministër shqiptar”

BASHKE TV

Champions dhe Europa League “flasin shqip”, Drita e Xhaka në fush

BASHKE TV

BE-ja miratoi Memorandumin për Mirëkuptim, 160 milion euro për Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Apple i kërkon aplikacionit me receta gatimi të heqë dardhën nga logoja

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Takohet sërish Ahmeti dhe Zaev, Ahmeti: Do të krijohet shumica (VIDEO)

BASHKE TV
BASHKË.TV