fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Kryeparlamentari Xhaferi sot u takua me grupin e studentëve nga Organizata joqeveritare “Platforma Rinore Shqiptare”

“Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, z. Talat Xhaferi sot u takua me grupin e studentëve nga Organizata joqeveritare “Platforma Rinore Shqiptare”.”  – shprehen nga kabineti i Kryeparlamentarit Xhaferi

Për më shumë ndiq linkun:

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, z. Talat Xhaferi sot u takua me grupin e studentëve nga…

Publiée par Talat Xhaferi sur Vendredi 13 septembre 2019

LEXO EDHE:

BDI Dega Çair unanimisht propozon Izet Mexhitin për bartës liste në zonën 1

BASHKE TV

Shkup, përfundoi konferenca shkencore për ditën e GJUHËS AMTARE

BASHKE TV

Ish-ushtarët me porosi për Selën: Mos e përmend UÇK-në (FOTO)

BASHKE TV

Ganiu: Gjithmonë në mbështetje të nxënësve dhe studentëve! 

BASHKE TV

Bekteshi: BDI në partneritet vetëm me qytetarët, e pa konkurrencë në spektrin politik shqiptar

BASHKE TV

E PABESUESHME: Në shtëpi ka 1271 telefona të markës “Nokia”, të gjithë funksionojnë (VIDEO)

BASHKE TV
BASHKË.TV