fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Kryeparlamentari Xhaferi: Urime për vendimin e Këshillit të vendeve anëtare të Bashkimit Evropian për hapjen e negociatave për aderim me vendin tonë

24 mars 2020 – “Të nderuar qytetarë të Republikës së Maqedonise së Veriut, urime për vendimin e Këshillit të vendeve anëtare të Bashkimit Evropian për hapjen e negociatave për aderim me vendin tonë.

Në këtë kohë të vështirë për gjithë njerëzimin, lajmi i kētillë i shumëpritur dhe i merituar, na motivon që të mos humbim shpresë dhe të jemi edhe më të vendosur.

Rrugëtimi vazhdon, ka kohë për festim, tani, qëndrojmë në shtëpi dhe e luftojmë të keqen e përbashkët.
Urime!” – thotë Xhaferi

Për më shumë ndiq linkun:

Të nderuar qytetarë të Republikës së Maqedonise së Veriut, urime për vendimin e Këshillit të vendeve anëtare të…

Publiée par Talat Xhaferi sur Mardi 24 mars 2020

LEXO EDHE:

Në Dibër zvogëlohet numri i personave të izoluar

BASHKE TV

Ministri Ademi: Arsimi online është zgjidhje sistematike dhe ka mekanizma për kontrollimin e shkollave

BASHKE TV

Bekim Jashari bën homazhe tek varrezat e dëshmorëve në Rezallë

BASHKE TV

Kosovë, 21 vjet nga masakra e Rrezallës

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Reduktim drastik i ndotjes së ajrit në Europë

BASHKE TV
BASHKË.TV