fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Kryetari Ramis Merko zhvilloi takim me udheheqësin për monitorim të OSBE-së, Eben Friedman

“Kryetari Ramis Merko zhvilloi takim me Friedman

Kryetari Merko sot priti ne zyrën e tij udheheqësin për monitorim të OSBE-së z. Eben Friedman.

Qellimi i takimit ishte njohja me situatën e sigurisë në qytetin e Strugës, me ç’rast z. Friedman e përgëzoi kryetarin Merko për punën e deritanishme jo vetën në fushën e tolerancës, sigurisë dhe rregullimit të qytetit, por edhe në të gjitha sferat tjera. Gjithashtu i ofroi mbështetje kryetarit si në fushën e sigurisë ashtu edhe ne sferat tjera ku mund të shfaqet nevoja.” – zyra për informim, Komuna e Strugës

Për më shumë ndiq linkun:

Kryetari Ramis Merko zhvilloi takim me Friedman Kryetari Merko sot priti ne zyrën e tij udheheqësin për monitorim të…

Publiée par Komuna e Strugës / Општина Струга / Municipality of Struga sur Mercredi 21 août 2019

LEXO EDHE:

Grubi në SHBA takon Senatorin Ron Johnson nga komisioni për politikë të jashtme në Senatin Amerikan

BASHKE TV

Mbahet Kuvendi zgjedhor i FR-BDI – së dega Haraçinë!

BASHKE TV

Tronditet sërish Tirana, tërmeti i dytë shkund kryeqytetin

BASHKE TV

Filloi aksioni vjeshtor për pastrim të përgjithshëm në Komunat e Shkupit

BASHKE TV

Çfarë duhet të hash pas lënies së duhanit; ushqimet që pastrojnë organizmin

BASHKE TV

Si mund t’jua shpëtojë jetën tifozllëku i sportit

BASHKE TV
BASHKË.TV