fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Largojeni Zaev budallain para se t’ju tërheq

Një apel i drejtpërdrejtë vjen nga ish diplomati dhe analisti politik Arsim Zekolli drejtuar partisë në pushtet dhe kreut të kësaj partie Zoran Zaev informon ts.

Sipas Zekollit është korrekte ta thuash me kohë, për pastaj të mos jetë ‘ aktrojmë cmendur”

LSDM-ja, me këtë në krye të zgjedhjeve, nuk është midis fitores ose humbjes, por midis një opozite të ndershme ose një deponie mbeturinash të historisë shkruan Zekolli

“Anuloni budallallëkun para se t’ju tërheq në një pus ”, ka shkruar Zekoli pas disa gafave nga Zaev, i cili tha dje se Goce Delçev po luftont kundër lirisë “.ts

LEXO EDHE:

Tre hapa që duhet t’i ndiqni në vendvotim që mos rrezikoheni nga COVID-19 gjatë ditës së zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Këto gjëra nuk duhet t’i bëni në vendvotim gjatë ditës së zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Bekim Jashari selam opozitës shqiptare: Mos ma keqpërdorni emrin me të pavërteta! (FOTO)

BASHKE TV

Bushati: Shqiptarët gati ti drejtojnë institucionet e Maqedonisë së veriut

BASHKE TV

Ganiu: Krijojmë vende të reja për prakim me kapacitet prej 170 vendeve

BASHKE TV
BASHKË.TV