fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Lideri Ahmeti: Reçaku është dhimbja jonë, zëri i ndërgjegjës së Brukselit dhe Uashingtonit

“Reçaku është dhimbja jonë, zëri i ndërgjegjës së Brukselit dhe Uashingtonit, makth i Beogradit që do ta ndjek pas, bashkë me shpirtërat e mijëra viktimave, gjersa të jetë keta duke i shkaktuar parahati shpirtërore.

Përpjekja për shfarosje të një kombi të tërë vuri në lëvizje botën e mbarë demokratike duke u rreshtuar në anën e të drejtit, më në fund.

Asnjëherë nuk duhet harruar, asnjëherë.

Lavdi dëshmorëve dhe martirëve!” – thotë Ahmeti

Për më shumë ndiq linkun:

Rëçaku është dhimbja jonë, zëri i ndërgjegjës së Brukselit dhe Uashingtonit, makth i Beogradit që do ta ndjek pas,…

Publiée par Ali Ahmeti sur Mercredi 15 janvier 2020

LEXO EDHE:

Zekolli: BDI është parti shtetformuese; Aleanca, Besa dhe Alternativa janë parti mahallo-jaranike

BASHKE TV

Marin Mema afër Beogradit zbulon dy fshatra shqiptarë

BASHKE TV

Rikthehet Nokia, prodhon telefonin që baterin e mban 1 muaj

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Për Sarajin që duam: Blerim Bexheti publikon video nga ndriçimi në Matkë dhe Arnaqi (VIDEO)

BASHKE TV

Xhemaili: RRUGA TETOVË-PRIZREN, Maqedonia e Veriut një hap para Kosovës!

BASHKE TV
BASHKË.TV