fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Lirohet për 4 denarë dizeli, benzina për 2.5 dhe 2 denarë

Me vendim të Komisionit Rregullator për Energjetikë (KRRE) nga mesnata derivatet e naftës do të shiten me çmime më të lira.

Euro-Super BS 95 do të shitet për 49.50 denarë për litër.
Euro-Super BS 98 do të shitet për 52 denarë për litër.
Euro Dizeli do të shitet për 42.50 denar për litër.

LEXO EDHE:

Bekim Jashari selam opozitës shqiptare: Mos ma keqpërdorni emrin me të pavërteta! (FOTO)

BASHKE TV

Bushati: Shqiptarët gati ti drejtojnë institucionet e Maqedonisë së veriut

BASHKE TV

Ganiu: Krijojmë vende të reja për prakim me kapacitet prej 170 vendeve

BASHKE TV

Ganiu: Asfaltohen 3500m2 rrugë, në lagjen Saat Kullë

BASHKE TV

Shilegov dhe Dushko, nuk rrespektojnë heshtjen zgjedhore dhe bëjnë presion ( Foto)

BASHKE TV

EKSLUZIVE: Naser Ziberi nuk është pozitiv në COVID-19

BASHKE TV
BASHKË.TV