fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Majlinda Kelmendi dhe ekipi i xhudos i Kosovës në pullën postare të Japonisë

Në shenjë miqësie e respekti Japonia ka bërë një pullë postare me ekipin e Kosovës në xhudos.

Vetë trajneri Driton Kuka bëri të ditur duke lavdëruar punën e ambasadorit Leon Malazogu për Botërorin e vitit të kaluar, si dhe për Lojërat Olimpike sivjet.

Në pullë është edhe kampionia shqiptare në Xhudo Majldinda Kelmendi.

LEXO EDHE:

Hisen Xhemaili: Lëshohet në përdorim teleferiku në Kodrën e Diellit

BASHKE TV

BDI: Mundësi të barabarta, mbi 40 përqind gra në organet partiake dhe ato përfaqësuese

BASHKE TV

Në Çair po punohet, tribuna e re e stadionit të K.F.” Shkupi” , po merr pamje! 

BASHKE TV

BE diskuton metodologjinë e zgjerimit

BASHKE TV

Bekteshi: Sot lëshuam në përdorim teleferikun me gjashtë ulëse në Kodrën e Diellit

BASHKE TV

Në Kodrën e Diellit prej sot në përdorim teleferiku i ri me gjashtë ulëse

BASHKE TV
BASHKË.TV