fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Marin Mema afër Beogradit zbulon dy fshatra shqiptarë

Si mbulohet ekzistenca e disa fshatrave shekullorë shqiptarë pak km nga Beogradi në Serbi?

Përse për ta nuk flitet kurrë? Kamerat shqiptare hyjnë për herë të parë në keto fshatra. Ndiqni të plotë dokumentarin e gazetarit Marin Mema

LEXO EDHE:

Bekteshi: Me pakon e katërt të masave përmes mbështetjes së drejtpërdrejtë financiare do t’i mbështesim qytetarët dhe sektorët më të prekur

BASHKE TV

Bekteshi: Kompania gjermane ‘Franc Kiel’ do të investoj 3,5 milion euro në fabrikën e re për prodhimin e ulëseve të trenave në zonën industriale në Tetovë

BASHKE TV

Ahmeti takoi ambasadorin e Kosovës Gjergj Dedaj

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Publikohet marrëveshja politike dhe ekonomike e arritur në Shtëpinë e Bardhë

BASHKE TV
BASHKË.TV