fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Me anë të Blerim Rekës, Aleanca dhe Besa masin forcat me BDI-në

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti në emisionin Click Plus, duke komentuar kandidaturën e Blerim Rekës për president, tha se ai është përkrahur nga Aleanca për Shqiptarë dhe Besa që këto dy të fundit t’i masin forcat me BDI-në.

Ahmeti kandidaturën e Rekës e krahasoj me mjet për sondazhe.

Duke komentuar akuzat dhe kundërakuzat mes BDI-së dhe nënkryetarit të LSDM-së Muhamed Zekiri, Ahmeti tha se nuk e merr seriozisht këtë të fundit dhe se ai bën marrëveshje vetëm me kryeministrin Zoran Zaev.

LEXO EDHE:

Izet Mexhiti: Prej sot rruga Jadranska Magistralla e njohur edhe si Kaçaniçki Pat, riemërtohet në rruga Hasan Prishtina!

BASHKE TV

Pyetje deputetësh/ Mexhiti: Ja 3 pyetjet e mia që ia parashtrova ekzekutivit të BDI-së

BASHKE TV

Bekim Rexhepi: Përfundoi ekspropriimi i pronave në autostradën Shkup-Bllacë

BASHKE TV

ALI AHMETI DHE HYDAJET HYSENI DY SEKRETARËT ORGANIZATIV MË TË MËDHENJ TË LËVIZJES

BASHKE TV

ALI AHMETI DOCTOR HONORIS CAUSA I UNIVERSITETIT TË TETOVËS

BASHKE TV

ALI AHMETI FIGURË UNIKALE E KOMBIT

BASHKE TV
BASHKË.TV