fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Mësonjëtoret e kopshteve për fëmijë në Çair me pamje të re sipas standardeve bashkëkohore të arsimit

“Kënaqësi e madhe të shohësh se si po ndryshojnë dhe marrin pamje shumë të bukur vendet ku edukohen të vegjëlit tanë.

Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu i shoqëruar nga kryetari i këshillit komunal Zahir Bekteshi dhe drejtoresha Gzime Bakiu lëshuan në përdorim mësonjëtoren e tretë të rregulluar sipas standardeve bashkëkohore, me shumë kujdes dhe përpikmëri në hapësirat e kopshtit për fëmijë “Fidani”.

Kreu i Çairit Ganiu me këtë rast faleminderoi çdo donator për kontributin e dhënë në misionin për proces më cilësor edukativo – arsimor duke u shprehur mirënjohës për rezultatet e shkëlqyera që po jep bashkëpunimi me ta.” – zyra për informim, Komuna Çair

Për më shumë ndiq linkun:

Mësonjëtoret e kopshteve për fëmijë në Çair me pamje të re sipas standardeve bashkëkohore të arsimitKënaqësi e madhe…

Publiée par Komuna Çair-Municipality of Cair-Општина Чаир sur Jeudi 16 janvier 2020

LEXO EDHE:

Zekolli: BDI është parti shtetformuese; Aleanca, Besa dhe Alternativa janë parti mahallo-jaranike

BASHKE TV

Marin Mema afër Beogradit zbulon dy fshatra shqiptarë

BASHKE TV

Rikthehet Nokia, prodhon telefonin që baterin e mban 1 muaj

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Për Sarajin që duam: Blerim Bexheti publikon video nga ndriçimi në Matkë dhe Arnaqi (VIDEO)

BASHKE TV

Xhemaili: RRUGA TETOVË-PRIZREN, Maqedonia e Veriut një hap para Kosovës!

BASHKE TV
BASHKË.TV