fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Mexhiti, Bexheti dhe Selami: Realizojmë premtimet, rruga në fshatin Krushopek në përfundim!

Nënkryetari i BDI-së Izet Mexhiti njëherit deputet , kryetari i Sarajit Blerim Bexheti dhe Zv/ drejtori i Agjencisë për Përkrahje Financiare në Bujqësi dhe Zhvillimin Rural, Abdulselam Selami  kanë mbikqyrur punimet ndërtimore të rrugës  në fshatin Krushopek. Projekti , një ëndërr e kahmotshme për banorët e këtij fshati ,po bëhet realitet dhe i njejti është në fazën e fundit.

Projekt në fjalë financohet  nga Agjencia për mbështetje finansiare në bujqësi dhe zhvillim rural dhe Komuna e Sarajit e menaxhuar nga Blerim Bexheti .

LEXO EDHE:

Demokratizimi VS Nacionalizmi: Çfarë humb dhe çfarë fiton Shkupi nga një “Kryeministër shqiptar”

BASHKE TV

Champions dhe Europa League “flasin shqip”, Drita e Xhaka në fush

BASHKE TV

BE-ja miratoi Memorandumin për Mirëkuptim, 160 milion euro për Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Apple i kërkon aplikacionit me receta gatimi të heqë dardhën nga logoja

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Takohet sërish Ahmeti dhe Zaev, Ahmeti: Do të krijohet shumica (VIDEO)

BASHKE TV
BASHKË.TV