fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Mexhiti: Ju jeni në politikë për ta mposht BDI-në, ne jemi për të fuqizuar faktorin shqiptar

Shkup, 13 shkurt 2020 – “Ju jeni në politikë për ta mposht BDI-në, ne jemi për të fuqizuar faktorin shqiptar.” – shprehet në emisionin Rruga e Drejtë tv Alsat-m, nënkryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Izet Mexhiti

LEXO EDHE:

Hisen Xhemaili: Lëshohet në përdorim teleferiku në Kodrën e Diellit

BASHKE TV

BDI: Mundësi të barabarta, mbi 40 përqind gra në organet partiake dhe ato përfaqësuese

BASHKE TV

Në Çair po punohet, tribuna e re e stadionit të K.F.” Shkupi” , po merr pamje! 

BASHKE TV

BE diskuton metodologjinë e zgjerimit

BASHKE TV

Bekteshi: Sot lëshuam në përdorim teleferikun me gjashtë ulëse në Kodrën e Diellit

BASHKE TV

Në Kodrën e Diellit prej sot në përdorim teleferiku i ri me gjashtë ulëse

BASHKE TV
BASHKË.TV