fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Mexhiti: Ju jeni në politikë për ta mposht BDI-në, ne jemi për të fuqizuar faktorin shqiptar

Shkup, 13 shkurt 2020 – “Ju jeni në politikë për ta mposht BDI-në, ne jemi për të fuqizuar faktorin shqiptar.” – shprehet Mexhiti në emisionin debativ Rruga e drejtë, në Alsat-m.

LEXO EDHE:

Bekteshi: Transformimi i sektorit të energjisë do të vazhdojë me një ritëm edhe më të fortë

BASHKE TV

Bekteshi: Do të krijojmë vende të reja pune në mënyrë që të ulim papunësinë me tre përqind në vit

BASHKE TV

Bekteshi: Me pakon e katërt të masave përmes mbështetjes së drejtpërdrejtë financiare do t’i mbështesim qytetarët dhe sektorët më të prekur

BASHKE TV

Bekteshi: Kompania gjermane ‘Franc Kiel’ do të investoj 3,5 milion euro në fabrikën e re për prodhimin e ulëseve të trenave në zonën industriale në Tetovë

BASHKE TV

Ahmeti takoi ambasadorin e Kosovës Gjergj Dedaj

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV
BASHKË.TV