fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Mexhiti: Nëse doni po ua bëj qejfin, por Aleanca me 2-3 deputetë s’është faktor në kuvend me 120 deputetë

Shkup, 13 shkurt 2020 – “Nëse doni po ua bëj qejfin, por Aleanca me 2-3 deputetë s’është faktor në kuvend me 120 deputetë” – thotë Mexhiti

LEXO EDHE:

BDI: Opozita braktisi bashkimin dhe ndarjen e përgjegjësive dhe po rrënon pozitat negociuese

BASHKE TV

Nuk do mund të mbuloni gjurmët e dështimeve tuaja

BASHKE TV

BDI – LSDM: Konfirmuam parimet e koalicionit qeverisës

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Agjencia për Zbatimin e Gjuhës, Sela: Po u dalim në ndihmë të institucioneve

BASHKE TV

Komunikatë e përbashkët nga takimi Ahmeti – Zaevin

BASHKE TV
BASHKË.TV