fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Mexhiti: Studeniçani i Azem Moranës, vatër e vlerave kombëtare e fetare, sonte dëshmoi se i beson Platformës për Kryeministrin e Parë Shqiptar!

29 qershor 2020 – Bashke.TV – “Studeniçani i Azem Moranës, vatër e vlerave kombëtare e fetare, sonte dëshmoi se i beson Platformës për Kryeministrin e Parë Shqiptar!

Në Studeniçan sonte ishin mbledhur të rinjë, pleq e gra për të na mirëpritur dhe për të na dhënë garancën e besimit për përkrahje maksimale në Zgjedhjet e 15 Korrikut ku shqiptarët do tē shkruajnë edhe një kapitull të historisë me Kryeministrin e Parë Shqiptar.

Faleminderit Studeniçani!” – thotë Mexhiti

Për më shumë ndiq linkun:

Studeniçani i Azem Moranës, vatër e vlerave kombëtare e fetare, sonte dëshmoi se i beson Platformës për Kryeministrin e…

Publiée par Izet Mexhiti sur Lundi 29 juin 2020

LEXO EDHE:

Tre hapa që duhet t’i ndiqni në vendvotim që mos rrezikoheni nga COVID-19 gjatë ditës së zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Këto gjëra nuk duhet t’i bëni në vendvotim gjatë ditës së zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Bekim Jashari selam opozitës shqiptare: Mos ma keqpërdorni emrin me të pavërteta! (FOTO)

BASHKE TV

Bushati: Shqiptarët gati ti drejtojnë institucionet e Maqedonisë së veriut

BASHKE TV

Ganiu: Krijojmë vende të reja për prakim me kapacitet prej 170 vendeve

BASHKE TV
BASHKË.TV