fbpx
Bashke.tv
Aktualitet ARSIMI LAJME

Ministri Ademi: Dje në Shipkovicë, sot në Llabunishtë për të inauguruar sallën e re sportive në shkollën fillore “Murat Labunishti”

“Dje në Shipkovicë, sot në Llabunishtë për të inauguruar sallën e re sportive në shkollën fillore “Murat Labunishti”.

Përfundimisht zyrtarizuam këtë investim kapital infrastrukturor që kapë shumën 47.5 milionë denarëve.
Besoj që shumë sportistë ⛹️‍♀️🚶‍♂️⛹️‍♂️🤾‍♂️do të dalin nga kjo sallë dhe do të arrijnë majat e suksesit🏆🥇 në arenën ndërkombëtare. ➡️Shifemi së shpejti edhe në komunat e tjera! Na priftë e mbara!

*Nga hapja solemne e sallës së re sportive në Llabunishtë të Strugës, bashkë me kryetarin Ali Ahmeti, zëvendës kryeministrin Sadulla Duraki, ministrin e Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, kryetarin e Strugës, Ramiz Merko dhe deputetin e zonës, Agim Shaqirin.” – thotë Ademi/Bashkë.TV

Për më shumë ndiq linkun:

Dje në Shipkovicë, sot në Llabunishtë për të inauguruar sallën e re sportive në shkollën fillore “Murat…

Publiée par Arbër Ademi sur Vendredi 13 septembre 2019

LEXO EDHE:

BDI Dega Çair unanimisht propozon Izet Mexhitin për bartës liste në zonën 1

BASHKE TV

Shkup, përfundoi konferenca shkencore për ditën e GJUHËS AMTARE

BASHKE TV

Ish-ushtarët me porosi për Selën: Mos e përmend UÇK-në (FOTO)

BASHKE TV

Ganiu: Gjithmonë në mbështetje të nxënësve dhe studentëve! 

BASHKE TV

Bekteshi: BDI në partneritet vetëm me qytetarët, e pa konkurrencë në spektrin politik shqiptar

BASHKE TV

E PABESUESHME: Në shtëpi ka 1271 telefona të markës “Nokia”, të gjithë funksionojnë (VIDEO)

BASHKE TV
BASHKË.TV