fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ministri Ademi mirëpret përfaqësuesit e Unionit të Nxënësve të shkollave të mesme

“Sot me kënaqësi prita në takim përafqësues të Unionit të Nxënësve të shkollave të mesme, ku diskutuam për shumë çështje lidhur me arsimin e mesëm në vend.

MASH do të mbështesë dhe do të jetë e hapur gjithnjë për të gjithë nxënësit e vendit tonë.” – thotë Ademi

Për më shumë ndiq linkun:

Sot me kënaqësi prita në takim përafqësues të Unionit të Nxënësve të shkollave të mesme, ku diskutuam për shumë çështje…

Publiée par Arbër Ademi sur Vendredi 17 janvier 2020

LEXO EDHE:

Bekteshi: Transformimi i sektorit të energjisë do të vazhdojë me një ritëm edhe më të fortë

BASHKE TV

Bekteshi: Do të krijojmë vende të reja pune në mënyrë që të ulim papunësinë me tre përqind në vit

BASHKE TV

Bekteshi: Me pakon e katërt të masave përmes mbështetjes së drejtpërdrejtë financiare do t’i mbështesim qytetarët dhe sektorët më të prekur

BASHKE TV

Bekteshi: Kompania gjermane ‘Franc Kiel’ do të investoj 3,5 milion euro në fabrikën e re për prodhimin e ulëseve të trenave në zonën industriale në Tetovë

BASHKE TV

Ahmeti takoi ambasadorin e Kosovës Gjergj Dedaj

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV
BASHKË.TV