fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ministri Ademi realizon takim me përfaqësuesit e Sindikatës së Pavarur për Arsim, Shkencë dhe Kulturë!

“Takim me përfaqësuesit e Sindikatës së Pavarur për Arsim, Shkencë dhe Kulturë!

MASH është serioz në ofertën për rritjen historike të pagave me 10 përqind. Aty ku ka ofertë për zgjidhje konsiderojmë se nuk ka vend për greva.

Sindikatat janë partnerët tanë në rrugëtimin tonë të përbashkët drejtë një të ardhme më të mirë në sferën e arsimit.” – thotë Ademi

Për më shumë ndiq linkun:

Takim me përfaqësuesit e Sindikatës së Pavarur për Arsim, Shkencë dhe Kulturë!MASH është serioz në ofertën për rritjen…

Publiée par Arbër Ademi sur Mardi 29 octobre 2019

LEXO EDHE:

Izet Mexhiti: 10 vite nga fitorja e madhe kur Kërçova me votën e popullit përfundimisht u bë shqiptare

BASHKE TV

Izet Mexhiti: Tubimi i së hënës, tubim i “artanistëve”

BASHKE TV

MEXHITI NGA TETOVA: POROSIS TALAT XHAFERIN, FATMIR BESIMIN DHE ARTAN GRUBIN, LARG DUART NGA KAZINOTË, MOS E BËNI BDI-NË ME NJOLLË

BASHKE TV

Mexhiti: Duam BDI të forcohet dhe të kthehet te baza, të kthehet te origjina, te qytetari, pa ministrat oportunistë të kryesuar nga Artan Grubi

BASHKE TV

Izet Mexhiti: Në Studeniçan po bashkohet POPULLI!

BASHKE TV

“Tërmet” në Saraj: Mbi 2 mijë pjesmarrës në tubimin e Grupit të Zjarrit

BASHKE TV
BASHKË.TV