fbpx
Bashke.tv
Aktualitet ARSIMI LAJME

Ministri Ademi realizon takim zyrtar me Ambasadoren e SHBA-së, Kejt Bërns

“SHBA-të 🇺🇸 padyshim janë mbështetësit 🤝 kryesorë të të gjitha institucioneve dhe politikave integruese të vendit tonë 🇲🇰 .
👉Ligji i ri për arsim fillor dhe 👉Ligji për mësimdhënës dhe bashkëpuntor profesional në arsimin fillor dhe të mesëm, cilësia e arsimit në vend ishin tema të diskutimit gjatë takimit të sotëm me ambasadoren e SHBA-ve, Kejt Bërns.” – shprehet Ademi

Për më shumë ndiq linkun:

SHBA-të 🇺🇸 padyshim janë mbështetësit 🤝 kryesorë të të gjitha institucioneve dhe politikave integruese të vendit tonë 🇲🇰…

Publiée par Arbër Ademi sur Jeudi 22 août 2019

LEXO EDHE:

Lëvizja BESA në 2018: Asnjëherë koalicion me LSDM (Video)

BASHKE TV

Ministri Ademi nënshkroi Marrëveshjen për bashkëpunim ndërkombëtar me Organizatën Evropiane për Hulumtime Bërthamore (CERN)

BASHKE TV

BDI – dega Saraj, Blerim Bexheti zgjidhet kryetar shtabi

BASHKE TV

KU JETON ALI AHMETI

BASHKE TV

Tani më dhe Drejtoria për siguri të informatave të klasifikuara frymon shqip

BASHKE TV

BDI nuk do ta lejon Selën dhe Gashin që t’i detyrojnë shqiptarët t’ju dërgojnë byrek maqedonasve

BASHKE TV
BASHKË.TV