fbpx
Bashke.tv
Aktualitet EKONOMIA LAJME

Ministri Bekteshi: Donacion prej 50.000 Euro nga Elektranat e Maqedonisë për Shqipërinë

Ministri i Ekonomisë pranë Qeverisë të Republikës së Maqedonisë së Veriut z. Kreshnik Bekteshi njofton që Elektranat e Maqedonisë  ofrojnë donacion me 3.000.000 den (50.000 euro) për Shqipërinë./Bashke.tv

Për më shumë ndiq linkun:

3.000.000 den nga Elekranat e Maqedonisë për SHQIPËRINË 🇲🇰🤝🇦🇱3.000.000 ден од ЕСМ за Албанија

Publiée par Kreshnik Bekteshi sur Vendredi 29 novembre 2019

LEXO EDHE:

Pyetje deputetësh/ Mexhiti: Ja 3 pyetjet e mia që ia parashtrova ekzekutivit të BDI-së

BASHKE TV

Bekim Rexhepi: Përfundoi ekspropriimi i pronave në autostradën Shkup-Bllacë

BASHKE TV

ALI AHMETI DHE HYDAJET HYSENI DY SEKRETARËT ORGANIZATIV MË TË MËDHENJ TË LËVIZJES

BASHKE TV

ALI AHMETI DOCTOR HONORIS CAUSA I UNIVERSITETIT TË TETOVËS

BASHKE TV

ALI AHMETI FIGURË UNIKALE E KOMBIT

BASHKE TV

ALI AHMETI DEKOROHET DOCTOR HONORIS CAUSA I UNIVERSITETIT TË TETOVËS

BASHKE TV
BASHKË.TV