fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ministri Nuhiu: Institucionalizojmë në aspektin strukturor organizativ edhe gjuhën shqipe në MPB!

06 gusht 2020 – Bashke.TV – “Nënshkruam aketet normative për themelimin e Departamentit për përkthim dhe interpretim.

Në këtë mënyrë po institucionalizojmë në aspektin strukturor organizativ edhe gjuhën shqipe në Ministrine e punëve të brendshme!” – thotë Nuhiu

Për më shumë ndiq linkun:

Nënshkruam aketet normative për themelimin e Departamentit për përkthim dhe interpretim.Në këtë mënyrë po…

Publiée par Agim Nuhiu sur Jeudi 6 août 2020

LEXO EDHE:

Bekteshi: Me pakon e katërt të masave përmes mbështetjes së drejtpërdrejtë financiare do t’i mbështesim qytetarët dhe sektorët më të prekur

BASHKE TV

Bekteshi: Kompania gjermane ‘Franc Kiel’ do të investoj 3,5 milion euro në fabrikën e re për prodhimin e ulëseve të trenave në zonën industriale në Tetovë

BASHKE TV

Ahmeti takoi ambasadorin e Kosovës Gjergj Dedaj

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Publikohet marrëveshja politike dhe ekonomike e arritur në Shtëpinë e Bardhë

BASHKE TV
BASHKË.TV