fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Mirënjohje për ShVZ “Bajram Miftari” – heronjtë e aksioneve të shpëtimit në Shqipëri

“Kryetari i komunës së Çairit, Visar Ganiu ka mirëpritur me krenari disa nga anëtarët e Shoqatës së Zjarrëfikësve Vullnetarë “Bajram Miftari” nga Çairi, të cilët ishin ndër heronjtë e aksioneve të shpëtimit në rajonin e goditur nga tërmeti në Shqipëri që në momentet e para të fatkeqësisë drithëruese.

Dëshmova mbi guximin e tyre në Durrës ku ishim sëbashku në ndihmë të bashkëkombasve tanë dhe mbi madhështinë e profesionit të tyre human” – thotë Ganiu

LEXO EDHE:

Xhaferi porositë liderët politik: Gjeni konsensus për datën e zgjedhjeve!

BASHKE TV

ASH -AAA nuk i përfillin tetovarët, ndërsa kërkojnë vota në Tetovë

BASHKE TV

Blerim Bexheti: Të bëhen mbi 700 teste në ditë, apelojmë për kujdes nga qytetarët

BASHKE TV

Miratohet Protokolli për regjistrim në shkolla

BASHKE TV

Qytetarët edhe nesër kanë afat të konfirmojnë ose korrigjojnë paraqitjen vjetore të tatimit

BASHKE TV

Selami: Rruga Llojan-Tabanoc po bëhet realitet! Punimet vazhdojnë me dinamikë të duhur

BASHKE TV
BASHKË.TV