fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti me diell dhe i ngrohtë, temperatura deri më 28 gradë

Moti do të jetë me diell dhe më i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e lehtë, herë pas here e përforcuar nga drejtimi jugor. Pasdite në pjesët veriore do të ketë kushte për paraqitje të izoluar të shiut të rrëmbyeshëm dhe bubullima.

Temperatura e mëngjesit do të jetë në interval prej 3 deri në 12, ndërsa ajo maksimale prej 22 deri në 28 gradë Celsius. UV=8

Në Shkup, paradite me diell, në orët e pasdites me vranësira të shtuara dhe me kushte për shi të rrëmbyeshëm afatshkurtër dhe bubullima të rralla.

Temperatura minimale do të zbresë deri në 7, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 26 gradë Celsius.

LEXO EDHE:

Tre hapa që duhet t’i ndiqni në vendvotim që mos rrezikoheni nga COVID-19 gjatë ditës së zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Këto gjëra nuk duhet t’i bëni në vendvotim gjatë ditës së zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Bekim Jashari selam opozitës shqiptare: Mos ma keqpërdorni emrin me të pavërteta! (FOTO)

BASHKE TV

Bushati: Shqiptarët gati ti drejtojnë institucionet e Maqedonisë së veriut

BASHKE TV

Ganiu: Krijojmë vende të reja për prakim me kapacitet prej 170 vendeve

BASHKE TV
BASHKË.TV