fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira ndërsa gjatë mëngjesit, ndërsa gjatë mëngjesit moti do të jetë me reshje të kohëpaskohshme të shiut.

Temperaturat gjatë mëngjesit do të jenë nga -2 deri -5 gradë celsius ndërsa gjatë ditës prej një deri shtatë gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me reshje të kohëpaskohshme të shiut ku temperatura maksimale do të arrijë deri gjashtë gradë celsius.

Në periudhën që pason do të mbajë mot stabil me kushte për paraqitje të mjegullës nëpër lugina.

LEXO EDHE:

Zekolli: BDI është parti shtetformuese; Aleanca, Besa dhe Alternativa janë parti mahallo-jaranike

BASHKE TV

Marin Mema afër Beogradit zbulon dy fshatra shqiptarë

BASHKE TV

Rikthehet Nokia, prodhon telefonin që baterin e mban 1 muaj

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Për Sarajin që duam: Blerim Bexheti publikon video nga ndriçimi në Matkë dhe Arnaqi (VIDEO)

BASHKE TV

Xhemaili: RRUGA TETOVË-PRIZREN, Maqedonia e Veriut një hap para Kosovës!

BASHKE TV
BASHKË.TV