fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti gjatë ditës pritet të jetë kryesisht me diell ku temperatura maksimale do të jetë prej 6 deri 14 gradë celsius.

Të mërkurën moti pritet të jetë gati i njëjtë, me diell dhe me mjegulla në orët e mëngjesit ku temperaturat maksimale do të jenë nga 7 deri 14 gradë celsius.

Temperaturat minimale të enjten do të jenë nga -5 deri 2 gradë celsius ndërsa temperatura maksimale nga 5 deri 12 gradë celsius.

LEXO EDHE:

Zekolli: BDI është parti shtetformuese; Aleanca, Besa dhe Alternativa janë parti mahallo-jaranike

BASHKE TV

Marin Mema afër Beogradit zbulon dy fshatra shqiptarë

BASHKE TV

Rikthehet Nokia, prodhon telefonin që baterin e mban 1 muaj

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Për Sarajin që duam: Blerim Bexheti publikon video nga ndriçimi në Matkë dhe Arnaqi (VIDEO)

BASHKE TV

Xhemaili: RRUGA TETOVË-PRIZREN, Maqedonia e Veriut një hap para Kosovës!

BASHKE TV
BASHKË.TV