fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira të pakta. Nëpër lugina do të vazhdojë të ketë mjegull.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga -2 deri 3 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 6 deri 14 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil. Në vendet më të larta malore do të ketë diell dhe moti do të jetë relativisht i ngrohtë.

LEXO EDHE:

Zekolli: BDI është parti shtetformuese; Aleanca, Besa dhe Alternativa janë parti mahallo-jaranike

BASHKE TV

Marin Mema afër Beogradit zbulon dy fshatra shqiptarë

BASHKE TV

Rikthehet Nokia, prodhon telefonin që baterin e mban 1 muaj

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Për Sarajin që duam: Blerim Bexheti publikon video nga ndriçimi në Matkë dhe Arnaqi (VIDEO)

BASHKE TV

Xhemaili: RRUGA TETOVË-PRIZREN, Maqedonia e Veriut një hap para Kosovës!

BASHKE TV
BASHKË.TV